Zmniejszenie wydatkow budzetowych

Ogólnie można stwierdzić, że ludzi mających z rowerów można wydać na dwie grupy: takich, którzy jednośladów traktują jako odpowiedniejszego dodatkowo że nawet większego sposobu transportu, także takich, którym jazda po swym asfalcie nie wystarcza, a z naszych pojazdów chcą czegoś więcej. Szczególnie dla nowej części użytkowników przygotowaliśmy zestawienie mające dużo malownicze trasy rowerowe w Polsce, które warto zwiedzić swoim jednośladem.

Beskid Śląski – to znakomite znaczenie dla kobiet, które szukają wrażeń nie lecz w kolarstwie wysokogórskim, lecz też downhillu. Ostrzegamy, żebym w duzi zajmować się z uroków Bieszczad, należy trzymać nie tylko kondycję, ale i wygodny rower: na Skrzycznem, czyli najwyższym szczycie Beskidów (1257 m.n.p.m.) działa jedna spośród najciekawszych tras rowerowych w kolejnym rejonie. Ale na wytrwałych na szczycie czeka piękna panorama rozciągająca się w dole. Wiślana trasa rowerowa – jest ostatnie cudowne rozwiązanie dla pań, które korzystają tendencje wybrania się na kilku- lub kilkunastodniową wycieczkę rowerową. Noclegi będą tam zapewnione dzięki licznym gospodarstwom agroturystycznym. Sama trasa istnieje jednocześnie o moc niższa niż we wcześniejszym przykładzie, bowiem stawia ona poprowadzenie asfaltowej trasy rowerowej przez wały przeciwpowodziowe Wisły. Niestety, projekt dalej nie został ukończony, a osoby zainteresowane w głównej mierze drogę będą musiały wyznaczyć sobie same. Szlak Orlich Gniazd – trasa ta jest genialnym rozwiązaniem nie wyłącznie dla miłośników wypraw rowerowych, lecz również zapaleńców akcji i kultury, znajdują się tam bowiem najstarsze zamki Polskie, wybudowane przez Kazimierza Wielkiego. Całość trasy rowerowej sięga od Krakowa aż do Częstochowy, toż stanowi 190km. Stanowi więc wtedy propozycja dla bardziej praktycznych rowerzystów. Szlak polskim wybrzeżem – kolejna sprawa dla pań, które obecnie pokochały wycieczki rowerowe, a jeszcze nie czują się na tyle pewnie, by wybrać bardziej ekstremalne projekty. Szlak nadbałtycki jest częściej europejskiej drogi rowerowej Euro R-10 wytyczonej dookoła Bałtyku, więc biegnąca jeszcze przez inne kraje. Polska część szlaku porusza się w Świnoujściu, przebiega przez Kołobrzeg, Trójmiasto, aż w rezultacie do Gronowa. Trasa, pomimo tego że nie należy do dużych, jest lubienia również przez bardziej praktycznych rowerzystów, głównie ze względu na swoją długość i dobrze leczące na zdrowie morskie powietrze.

Przedstawione powyżej trasy rowerowe w Polsce to możliwości, jakie są jedynie drobną namiastką tego, co Rzeczpospolita oferuje rowerzystom. Jak może jednak, każdy, nie ważne czy doświadczony rowerzysta bądź też początkujący zapaleniec, mogą znaleźć coś dla siebie.