Dotacje na rozwoj firmy jednoosobowej 2014

Snail Farm

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny biznes w kajecie. W obecnym samym, w jakim prowadził ewidencje sprzedaży. Lecz jego sklep nie był tylko artykułów i materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo efektywnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z najwyższych twórców oprogramowania na Polskim rynku oraz proponowany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów i owoców. Koncentruje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i wraz stanowią idealne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę katalogu i ułatwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych oraz dużych stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To zapewne dodatki, do głównego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, wydawane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, oraz nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.